نحوه سفارش گیری و ارسال کالا

مدت زمان آماده سازی  سفارش و تحویل به پست،1 تا 2 روز کاری می باشد.

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است .سایت مامی مارکت به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

– کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت  مامی مارکت به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیش فاکتور به وسیله ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. سایت ما همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در سایت به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای سایت مامی مارکت محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند و یا همچنین منتظر موجود شدن دوباره کالا در سایت باشد.

توجه: ممکن است ایمیل مربوط به سفارش شما به هر دلیلی در بخش صندوق ایمیل (Inbox) قرار نگیرد، لطفا در این صورتی که ایمیل به صندوف ایمیل وارد کرده هنگام سفارش و ثبت نام نیامده است، بخش هرزنامه(spam یا junk ) ایمیل خود را بررسی کنید و در صورت نبودن و عدم دریافت ایمیل با پشتیبانی تماس بگیرد.

– در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

.

– در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود یا آپدیت نبودن قیمت کالای های درج شده در هر تاریخ و ساعت از سفارش در سایت مامی مارکت، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای مامی مارکت محفوظ است. مامی مارکت در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت مامی مارکت می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

– کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، مامی مارکت  جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند.

 رویه بازگشت کالا

تمام اطلاعات مربوط به سایز دقیق لباسها،در سایت قرار گرفته است. لذا با اندازه گیری دقیق قسمت های لازم بدن خود،و توجه به جدول سایز، نسبت به انتخاب سایز دلخواه اقدام نمایید.

هر گونه تعویض لباس به علت مغایرت سایز،به دلیل مسائل بهداشتی،غیر ممکن می باشد.

در صورتی که لباس دریافتی شما از نظر سایز ،رنگ  و یا خود لباس کاملا متفاوت با سفارش ثبت شده شما باشد،یا هر نوع زدگی در لباس وجود داشته باشد، طی 24 ساعت از دریافت سفارش خود،به پپشتیبانی سایت اطلاع داده و بدون کندن اتیکت لباس را برگشت دهید . در این حالت در صورت وجود لباس دلخواه شما،محصول مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد،در غیر این صورت هزینه لباس به مشتری مسترد خواهد شد.