دوران بارداری

“انتخاب شلوار بارداری”🤰: 4 نکته اصلی!

انتخاب شلوار بارداری

نحوه انتخاب شلوار بارداری، یکی از نکاتی است که مادران باردار را به خود مشغول میکند.4 نکته اساسی وجود دارد که باید در انتخاب یک شلوار بارداری مناسب در نظر بگیرید.با توجه به افزایش وزن شما در طول دوران بارداری،شلواری که قسمت شکمی راحتی دارد انتخاب کنید و همچنین به جنس پارچه شلوار دقت کنید. شلوار بارداری پارچه ای،از نظر راحتی، انتخابی مناسب برای تمام سلیقه ها در این دوران است.از نکته نظر شیک پوشی و زیبایی لباس،شلوار بارداری جذب بهترین گزینه برای کسی است که قد کوتاهی دارد.مادران قدبلند بهتر است از شلوار بارداری دمپاگشاد استفاده کنند. سعی کنید در ابتدای بارداری به صورت شتابزده،تعداد زیادی لباس بارداری را به صورت یکجا تهیه نکنید،چون احتمالا برای همیشه دست نخورده گوشه کمدتان باقی خواهند ماند. 

دوران بارداری یکی ازمهمترین  بازه های زندگی برای یک زن محسوب می شود. اگر چه،تغییرات هورمونی فوق العاده در این دوره،باعث تغییرات خلق و خوی زیادی برای مادران می شود، با این حال معمولا از این دوران به عنوان یکی از شیرین ترین دوران های زندگی شان یاد می کنند. زیرا که پس از پایان این مدت،می توانند نوزاد عزیز خود را در آغوش بگیرند.به جرات می توان گفت که تکامل مغزی نوزاد از شکم مادر آغاز می شود.به همین دلیل،کیفیت دوران بارداری نقش مهمی در سلامت جنین دارد. با توجه به تاثیر راحتی لباس بارداری در ارامش روحی و جسمی مادر،در این نوشته عواملی که بهتر است در انتخاب شلوار بارداری به آنها توجه کنین ، برایتان اورده ایم.

انتخاب شلوار بارداری

شلوار قسمتی جدا نشدنی از پوشش امروز زنان است. راحتی زیاد در استفاده و تنوع بسیار باالای مدلهای شلوار باعث شده در اولویت اول لباس ها  قرار گیرد.انتخاب درست سایز و مدل شلوار باعث راحتی و زیبایی در پوشش شما می شود.انتخاب شلوار مناسب در دوران بارداری اهمت بیشتری دارد.زیرا همانطور که در بالا اشاره شد، راحتی پوشش مادر در دوران بارداری تاثیر مستقیم در سلامت جنین دارد.

نکاتی که باید در انتخاب شلوار بارداری به آنها توجه اساسی داشته باشید:

در هنگام خرید به این نکته توجه داشته باشید سایز شکم و دور باسن شما در طی بارداری تغییرخواهند کرد: افزایش وزن در دوران بارداری امری طبیعی است و به احتمال بسیار زیاد، در دوران بارداری باید شلوار های جدیدی برای خود تهیه کنید.شلوارهایی انتخاب کنین که قسمت شکمی آزادی داشته و باعث فشار به قسمت شکم نشوند. شلوارهایی که بالاتنه کشباف نرم دارند، گزینه خوبی هستند.دور باسن شما در طول بارداری تغییر کمی خواهد داشت. در هنگام خرید اینترنتی به این قضیه توجه داشته و چند سانتیمتر برای افزایش سایز دور باسنتان در طول 9 ماه بارداری در نظر بگیرید.

به جنس پارچه شلوار دقت کنید: : در اینجابازهم بایستی به اهمیت راحتی و آرامش مادر در دوران بارداری اشاره کنیم. زیرا عدم آرامش روحی یا جسمی مادر تاثیر مستقیم بر روی جنین وی خواهد داشت. یکی از موارد مهم در انتخاب شلوار بارداری راحت، انتخاب شلواری با پارچه نرم است. شلوار های با جنس ضمخت یا دوخت های برجسته باعث ایجاد حس ناراحتی در پوست و بدن مادر شده و دایره حرکتی مادر را هم محدود میکند.

مدل شلوار بارداری را با توجه به قد خود انتخاب کنید: اینکه در اننتخاب شلوار بارداری مناسب فقط راحتی آن را در نظر بگیرید،احتمالا برایتان کافی نیست. چون شما مانند دوران غیر بارداری خود دوست دارید لباسی انتخاب کنید که شیک بوده و به زیبایی شما بیفزاید.به همین  دلیل،فاکتوراندازه قد خود را در انتخاب شلوار بارداری فراموش نکنید. اگر قد شما نسبتا کوتاه است،شلوار های تنگ بهترین انتخاب برای شما هستند و اگر قد بلند هستین توصیه ما به شما استفاده از شلوارهای دمپا گشاد است.

چندین شلوار بارداری را یکجا نخرید!: شروع  دوران بارداری برای شما مطمئنا هیجان انگیز خواهد بود، مخصوصا اگر بارداری اولتان باشد و شما تحت تاثیر این هیجان،ممکن است تصمیم به خرید تعداد زیادی لباس بارداری به صورت یکجا بگیرید. به خاطر داشته باشید که در طول دوران بارداری بدن شما تغییر خواهد کرد،حتی اگر بارداری اولتان نباشد معلوم نیست در این بارداری شما چند کیلو اضافه وزن خواهید داشت. پس خرید لباس بارداری را به دفعات و با بررسی اندازه های خود انجام دهید،در غیر این صورت ممکن است با کلی لباس باردای که هرگز استفاده نخواهید کرد،روبرو شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *