فناوران گیتی افروز – الماس غرب

زمان کاری دپارتمان – , ۸ a.m. – ۷:۳۰ p.m. همه روزه

Frequently Asked Questions

در صورت وجود هرگونه سوال با همکاران دپارتمان تماس حاصل نمایید.

تحویل سریع و دقیق سفارشات شما در اسرع زمان?

ما تیمی متشکل از افراد متخصص داریم که علاقه‌ی شدیدی به تکنولوژی روز بین همه‌ی ما وجود دارد، کار تیمی را خوب می‌شناسیم و برای داشتن بهترین تیم، را بر پایه اصول شش گانه رشد، مشتری محوری، شفافیت، احترام، گسترش دانش، توجه و تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی گسترش دادیم.

با باور این ارزش‌های سازمانی، در مسیر موفقیت حرکت می‌کنیم و برای ماندن در این مسیر و پیشتاز بودن در صنعت رسانه‌های دیجیتال، به ارزش‌های ساز‌مانی‌مان پایبندیم.

تحویل سفارشات شما در تمامی نقاط کشور?
  • ما باور رسیدن به موفقیت و رشد را، در کسب‌‌وکار‌ها ترویج می‌دهیم.
  • ما شفافیت و احترام را در ارتباطات و فعالیت‌هایمان ایجاد می‌کنیم تا حرکتی هماهنگ در بستری آرام، بین همه‌ی اعضا و زیرمجموعه‌هایمان اتفاق بیفتد.
  • ما تلاشمان را می‌کنیم که سطح دانش تبلیغات و بازاریابی اینترنتی را در ایران بهبود بخشیم.
  • ما نسبت به جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنیم بی‌تفاوت نیستیم.
  • بهترین لحظه‌های زندگی کاری ما، زمانی است که صدای مشتریان را می‌شنویم و با آنها صحبت می کنیم.
نحوه تحویل سفارشات را بر اساس شرایط خود انتخاب نمایید?

طرح توجيهي، براي توجيه نمودن سرمايه گذار اعم از بانك، سازمان، شركت و يا شخص  خصوصی  تهیه میگردد بنا براین میبایست کامل ، استاندارد و دقیق تهیه شده باشد تا سرمايه گذار، بهتر و با خیالی آسوده تر تصميم گیری نماید  و مطمئن شود که آیا چنین سرمایه گذاری میتواند نیازها و خواسته های او را تامین نماید .

پس در تهیه يك طرح امکان سنجی بايد  واقعيتها با تمامي داده ها با منبع و مرجع معتبر ارائه گردد و از فرضيات ، دوري جست.

امنیت و لذت یک خرید اینترنتی و تجارت الکترونیک را با ما تجربه نمایید?

مفهوم طرح توجیهی یا امکانسنجی

طرح توجيهي مجموعه اطلاعات جهت آغاز  پروسه سرمايه گذاري و یا هر پروژه تجاری و اقتصادی را نشان ميدهد. اطلاعاتي شامل سرمايه اولیه و مورد نیاز،لیست  تأسيسات و تجهيزات لازم، ميزان توليد ساليانه، تعداد پرسنل و حقوق و دستمزد آنها و … در اين طرح ها محاسبه پيش بيني مي شود. يك طرح امکان سنجی هم براي افرادي كه مايل به استفاده از تسهيلات بانكي هستند مورد نیاز است، و هم  براي افرادیکه میخواهند کار جدیدی را  راه اندازي کنند ضروري است.

روند سفارش از انتخاب تا تحویل?

يكي از مهم ترين روش هاي تأمين مالی برای پروژه ها ،سرمایه گذاری از طریق بخش خصوصی است که منبع مالی بسیار انبوهی را شامل میشود. تشویق و ترویج سرمایه گذار خصوصی علاوه بر پیشبرد پروژه های ساکن در کنترل پولهای سرگردان در جامعه نیز تاثیر بسزایی دارد.

دریافت فاکتور سفارشات?

باید توجه داشت که طرحهای ارسالی فقط باید با فرمت فوق ارسال شوند تا بتوان تصمیم گیری دقیق و مطمئنی را برای سرمایه گذار ی و یا معرفی به سرمایه گذار نمود.

Send us an email
طرحهایی که با این فرمت ارسال نشده باشند مورد بررسی اولیه قرار میگیرند و موضوع میتواند مورد پذیرش کارشناسان قرار گیرد ولی در مراحل بعدی میبایست در ارائه طرح ،استانداردهای فوق رعایت شوند بنابراین دوستان عزیر میتوانند طرح ناقص یا درفت طرح خود را نیز ارسال نمایند تا با همکاری کارشناسان ما طرح امکانسنجی ایشان اصلاح و استاندارد شود .